• Grupa I "Misie"
      • Do grupy "Misiów" uczęszczają dzieci 3 - letnie. To najmłodsza grupa w Przedszkolu w Świątnikach Górnych. Nad ich edukacją, wychowaniem i opieką czuwaja nauczycielka mgr Alicja Kania. O bezpieczeństwo i komfort dzieci dba także p. Bogusława Tylek i p Marcelina Mazurkiewicz - pomoce nauczyciela.

• Grupa II "Jeżyki"
      • Do grupy "Jeżyków" uczęszczają dzieci 3 i 4 - letnie. Nad ich edukacją, wychowaniem i opieką czuwają nauczycielki mgr Elżbieta Bielak i lic. Magdalenia Malec. O bezpieczeństwo i komfort dzieci dba także p. Monika Grabowska - pomoc nauczyciela. Oddział funkcjonuje w Przedszkolu w Świątnikach Górnych.

• Grupa III "Żabki"
      • Do grupy "Żabek" uczęszczają dzieci 4 i 5 - letnie. Nad ich edukacją, wychowaniem i opieką czuwają nauczycielki mgr zabela Banach i Maria Czyż - Przęczek. O bezpieczeństwo i komfort dzieci dba także p. Justyna Żak - pomoc nauczyciela. Oddział funkcjonuje w Przedszkolu w Świątnikach Górnych.

• Grupa IV "Zajączki"
      • Do grupy "Zajączków" uczęszczają dzieci 5 i 6 letnie. Nad ich edukacją, wychowaniem i opieką czuwają nauczycielki mgr Renata Moskal i mgr Justyna Kotarba. O bezpieczeństwo i komfort dzieci dba także p. Dorota Gniadek i Małgorzata Matoga - pomoce nauczyciela. Oddział funkcjonuje w Przedszkolu w Świątnikach Górnych.

• Grupa V "Sówki"
      • Do grupy "Sówek" uczęszczają dzieci 3 i 4 - letnie. Nad ich edukacją i wychowaniem czuwa nauczycielka mgr Klaudia Michalik oraz mgr Renata Moskała. O bezpieczeństwo i komfort dzieci dba także p. Izabela Czeremcha - pomoc nauczyciela.Oddział funkcjonuje w Filii w Rzeszotarach.

• Grupa VI "Wiewióreczki"
      • Do grupy "Wiewióreczek" uczęszczają dzieci 5 - letnie. Nad ich edukacją, wychowaniem i opieką czuwają nauczycielki mgr Magdalena Krzywacka oraz Dyrektor Przedszkola mgr Monika Ciernia. O bezpieczeństwo i komfort dzieci dba także p. Anna Gawor - pomoc nauczyciela.Oddział funkcjonuje w Filii w Rzeszotarach.

• Przedszkole Samorządowe nr 1 w Świątnikach Górnych
      • Przedszkole w Świątnikach Górnych - 12 270 40 64 Oddział w Rzeszotarach - 12 256 51 01
      • Przedszkole Samorządowe nr 1 w Świątnikach Górnych ul. Bielowicza 20 Oddział w Rzeszotarach ul. Podlesie 7 32-040 Świątniki Górne Poland